Чемпіонат незламного Каразінського університету

«Освіта попри війну» — місія університету в цій війні

Каразінський університет у надскладних умовах.Харків особливо постраждав під час війни. За цей період було зруйновано 25% корпусів університету.До навчання повернулися не всі студенти: хтось опинився на тимчасово окупованих територіях, хтось вирішив зробити паузу, хтось остаточно поїхав з України. Але майже 85%, хоча й дистанційно, з різних куточків світу, долаючи складнощі та перешкоди, залишилися з університетом, залишилися частиною каразінської спільноти!

Більше інформації про життя Каразінського університету в умовах війни на сторінці Благодійної організації "Kharkiv KarazinUniversity Foundation"

А ми, представники секції стрільби з лука Каразінського університету намагаємось підтримати роботу університету у цих складних умовах і, тому, проводимо VII змагання зі стрільби з лука у приміщенні - "Чемпіонат незламного Каразінського університету":

З 3 лютого 2023 року ми розпочинаємо відкриті змагання зі стрільби з лука у приміщенні.
VII за ліком під брендом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна - Чемпіонат незламного Каразінського університету.
Попередньо участь у змаганнях підтвердили представники 9 областей України, в тому числі - 5 спортивних шкіл Львова. А загальна кількість заявлених учасників вже складає 250! Боротьба очікується запекла.
Змагатимуться спортсмени у трьох категоріях з класичним луком - дорослі і кадети на 18 метрів та новачки на 10 метрів, а також блочники на 18 метрів.
Формат проведення змагання - зонально, на місцях тренування!
До зустрічі на змагальних майданчиках!
 

Сюжет про один з перших Кубків Каразінського університету https://youtu.be/-Vc4lejRmv8

Необхідні документи для участі у змаганнях:

Регламент Чемпіонату незламного Каразінського університету

Лист попередньої іменної заявки учасників

Лист реєстрації залікової стрільби зонального етапу

Картка реєстрації результатів учасників змагання